You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Towarzyszymy tym, którzy chcą wdrażać innowacje jak i tym, którzy chcą wspierać ich wdrażanie. Oferujemy wsparcie zarówno w ramach całego procesu inwestycyjnego, od etapu przygotowania do negocjacji do zamknięcia procesu, jak również podczas wyjścia z inwestycji. Przygotujemy odpowiednie umowy zapewniające bezpieczeństwo zarówno tym, którzy inwestują, jak i tym którzy wsparcia inwestycyjnego na swój rozwój potrzebują. Wierzymy bowiem w potencjał młodych, innowacyjnych przedsiębiorstw i wiemy, że to bezpieczne inwestycje stanowią zasadniczy element umożliwiający osiągnięcie sukcesu.

Jesteśmy także po to, aby wspomóc startupy w poszukiwaniu inwestorów, ale również po to, aby zapewnić wsparcie prawne na wszystkich etapach rozwoju, od chwili dokonywania wyboru najlepszej formy prowadzenia działalności. Doradzimy co zrobić, aby pozyskać i zatrzymać najlepszych specjalistów z branży już na początkowym etapie funkcjonowania.

Wspieramy branże IT i nowe technologie. Podajemy pomocną dłoń zarówno tym którzy na rynku działają już długo i są rozpoznawalni, jak i tym, którzy dopiero zaczynają prowadzić swoją działalność. Doradzimy jaka forma prawna prowadzonej działalności będzie najlepsza dla planowanego biznesu, będziemy towarzyszyć na wszystkich etapach jego prowadzenia. Wesprzemy przy negocjowaniu umów z kontrahentami i klientami, przeanalizujemy umowy przedkładane do podpisu, stworzymy licencję na oprogramowanie, zweryfikujemy legalność stosowanych rozwiązań z zakresu nowych technologii, a także zadbamy o to, aby przetwarzanie danych osobowych z ich wykorzystaniem spełniało wymogi przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

Jeśli prowadzisz lub zaczynasz swój biznes w ramach handlu elektronicznego, my jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby nic nie stało na drodze jego rozwojowi. W ramach prowadzonej działalności w tym obszarze zadbamy nie tylko o to aby umowy były należycie zawarte ale wskażemy najlepsze możliwe sposoby zabezpieczenia danych osobowych przetwarzanych w ramach e-commerce. Ponieważ nasze usługi są kompleksowe, nie zostawiamy naszych klientów bez wsparcia informatycznego pozwalającego na zabezpieczenia prowadzonej działalności na najwyższym poziomie, przygotujemy także niezbędne regulaminy i polityki wymagane w ramach tego obszaru.

Zasadniczym elementem zapewniającym bezpieczeństwo prowadzenia nowatorskich biznesów jest szeroko pojęte bezpieczeństwo prawne, którego kluczowym czynnikiem jest odpowiednie zabezpieczenie praw autorskich. Przygotujemy umowy regulujące kwestie praw autorskich odpowiednio do potrzeb na poszczególnych etapach rozwoju działalności. Zweryfikujemy te, które przedkładane są do podpisu w ramach prowadzonego biznesu.

Jeśli jesteś innowatorem to sprawy z zakresu własności przemysłowej dotyczą Ciebie bezpośrednio. Uzyskanie praw ochronnych czy patentu jest konieczne, aby móc korzystać z innowacji w sposób najpełniejszy. Naszym zadaniem jest nie tylko wpierać w ramach czynności podejmowanych przed Urzędem Patentowym RP, ale także w zakresie projektowania i analizowania umów licencyjnych czy mających za zadanie przeniesienie posiadanych praw.